Banori i BBV tregon një sekret: Kam dubluar filma erotikë

Mediale Vip

Banori i BBV tregon një sekret: Kam dubluar filma erotikë

Më: 27 janar 2022 Në ora: 20:06
Big Brother Vip

Shtëpia Big Brother Vip po vazhdon të jetë shumë e ndjekur.

E Dritani, njëri ndër banorët, gjatë një bisede, ka treguar një sekret të tij.

Ai tregoi se para disa kohësh ka bërë dublimin e filmave erotikë.

“Kam dubluar filma erotikë”, është shprehur ai.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat