Adelina Ismaili poston foto me djalin, duken si dy shokë

Mediale Vip

Adelina Ismaili poston foto me djalin, duken si dy shokë

Më: 27 janar 2022 Në ora: 21:46
Adelina Ismaili me djalin

Adelina Ismaili është njëra ndër këngëtaret më të dashura dhe të suksesshme në vend.

Këtë e kanë dëshmuar këngët e saja ndër vite që dëgjohen edhe sot.

Së fundmi ajo që ra në sy është një foto që ka postuar këngëtarja.

Adelina shihet bashkë me djalin e saj, ku të dy po duken tashmë si dy shokë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat