Mihrije Braha e ndryshon stilin dhe duket me bukur se kurrë

Mediale Vip

Mihrije Braha e ndryshon stilin dhe duket me bukur se kurrë

Më: 27 janar 2022 Në ora: 21:50
Mihrije Braha

Këngëtarja Mihrije Braha sërish është vënë në qendër të vëmendjes për shkak të deklarates se mund të jetë në “BBV” bashkë me Naimin.

Këngëtarja njihet për çiltërsinë dhe karakterin e hapur, e kjo për shkak të karrieres së gjatë dhe përvojes së bujshme në botën e televizionit.

Mihrija ka kohë që nuk sjell videoklipe të reja, por nuk mungon me foto interesante dhe ku duket si në të 20-tat e saj.

Ja edhe seria e fundit e fotove, ku këngëtarja shkëlqen me stil të ri e shumë të veçantë. 

Image
Mihrije Braha

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat