Monika vazhdon ngacmimet me Ilirin: Kur më do, pse më ulëret?

Mediale Vip

Monika vazhdon ngacmimet me Ilirin: Kur më do, pse më ulëret?

Më: 27 janar 2022 Në ora: 23:43
Monika dhe Iliri

Në “Big Brother VIP” kanë ‘plasur’ dënimet. Secili banorë ka zgjedhur dënime për të tjerë dhe kësaj here ishte Iliri, i cili duket se vazhdon me ngacmimet me Monikën.

Iliri është banori i radhës që ka shtypur gongun dhe ka zgjedhur Monikën që t’i bëjë komplimente. Ngacmimet e tij me Monikën vijojnë që kur u kris miqësia e tyre sepse Monika zgjodhi Beatrix gjatë një zinxhiri shpëtimi, pavarësisht se Monika tha se e bëri pasi Trixa i ka ndenjur afër.

Teksa i komunikonte dënimin, Monika i thoshte se ia ka bërë komplimentet më parë por nuk e ka besuar, ndërsa tani do gënjeshtra.

Monika: Ke vrapuar, ke shqyer këmbë e duar vetëm për të më dhënë dënime mua. Po sa shumë më do o burrë i dheut. Kur më do, pse më ulëret në prime?

Iliri: Dua një kompliment sepse ka muaj që nuk dëgjoj komplimente për mua dhe i dëgjoj për të tjerët.

Monika: I ke dëgjuar dhe për veten tënde.

Iliri: Kjo do zgjasi deri në Prime se është 24 orë.

Monika: Jo,jo nuk zgjat aq.

Iliri: Mendo disa komplimente njërin më i bukur se tjetri

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat