Egzona flet për Donaldin: Përfshihet emocionalisht dhe ia kanë shfrytëzuar

Mediale Vip

Egzona flet për Donaldin: Përfshihet emocionalisht dhe ia kanë shfrytëzuar

Më: 28 janar 2022 Në ora: 00:49
Egzona dhe Monika

Mbrëmjen e kaluar Egzona ka folur me Monikën për Donaldin.

“Donaldi përfshihet emocionalisht dhe ia kanë shfrytëzuar”, ka thënë Egzona, e cila ka insistuar se ai tregon çdo emocion të mirë apo të keq duke mos e fshehur anën emotive të tij.

Ndërsa Iliri sipas saj mund t’i ketë këto emocione, por i mban për vete dhe nuk i tregon.

Sipas Egzonës ky fakt e ka penalizuar Dobaldin, pasi banorët ia kanë shfrytëzuar këtë tipar të vetin.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat