Ish- konkurrenti i Për’puthen konfirmon ndarjen nga e dashura e tij?

Mediale Vip

Ish- konkurrenti i Për’puthen konfirmon ndarjen nga e dashura e tij?

Më: 28 janar 2022 Në ora: 15:16
Foto ilustrim

Lidhjet e konkurrentëve të Për’puthen nuk po zgjasin shumë.

Arjon Luli është një nga konkurrentët e Për’puthen ku pas skandalit me Ana Lleshin u përjashtuan të dy nga emisioni.

Tutje Arjoni nuk vonoi shumë dhe nisi lidhjen me modelen Serena Sulë, ku u bënë çifti më i komentuar i showbizit.

Kjo jo pa arsye për shkak se Serena dhe Arjola njihen për fotot dhe videot e tyre erotike që i kanë ndarë në rrjetet sociale.

Ndonëse para një jave ata u “martuan” live në emisionin “n’Kosov show”, Arjoni sot ndau lajmin me ndjekësit e tij në instagram se ata nuk janë më bashkë.

Ai ndau një foto me Serenën duke shkruar “2022 nis film tjeter! Kujdesu per veten Rrapatushe” duke e shoqëruar me këngën e Majk dhe Ghetto Geasy “S’jena mo”.

Pas kësaj mbetet të presim reagimin e Serenës.

Image
Arjan dhe Serena

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat