Lajmërohet Einxhel Shkira, lidhet LIVE me banorët e shtëpisë së Big Brother VIP

Mediale Vip

Lajmërohet Einxhel Shkira, lidhet LIVE me banorët e shtëpisë së Big Brother VIP

Më: 28 janar 2022 Në ora: 21:27
Einxhel

Einxhel Shkira është lidhur LIVE me studion dhe banorët e Big Brother VIP.

Moderatorja shqiptare e cila sot i është nënshtruar një operacioni pasi theu krahun duke luajtur me banorët.

Shkira ka treguar se ajo tani është mirë dhe po e merr veten dal ngadalë.

Ajo gjithashtu ka falenderuar banorët për kujdesin nga saj, ani pse në rrjete sociale u kritikuan disa prej tyre që qeshnin pa pushim pas momentit të rrëzimit.

“Falenderoj të gjithë banorët për anën humane. Vërtetë më kanë ndenjur shumë afër dhe më bënin të qeshnin”, tha Shkira.

Image
Einxhel

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat