A do të vazhdojë lojën në Big Brother? Ky është vendimi i Einxhel Shkirës

Mediale Vip

A do të vazhdojë lojën në Big Brother? Ky është vendimi i Einxhel Shkirës

Më: 29 janar 2022 Në ora: 01:00
Einxhel Shkira

Me të filluar spektakli i Big Brother VIP, Arbana Osmani ka folur për atë se çfarë ndodhi me Einxhel Shkirën.

Moderatorja e këtij formati tregoi se ajo ka përfunduar me sukses operacionin dhe se gjendja e saj është e mirë.

Derisa Einxhel Shkira pati lidhje live nga spitali me banorët, ku pati mundësinë të fliste dhe me Dj Dagz, banorja më e përfolur e Big Brother VIP vendosi që ta vazhdojë lojën.

Tani në fund të spektaklit, Einxhel e pa të arsyeshme që ajo të vazhdojë momentalisht lojën e saj.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat