“Vetëm baby s’të them dot”/Dj Dagz flet pas incidentit të Einxhel: Të dua shumë, mezi pres të dalësh jashtë

Mediale Vip

“Vetëm baby s’të them dot”/Dj Dagz flet pas incidentit të Einxhel: Të dua shumë, mezi pres të dalësh jashtë

Më: 29 janar 2022 Në ora: 08:19
Dj Dagz dhe Einxhel

Ish-banori i Big Brother VIP Albania, Dj Dagz, ka reaguar pas incidentit që i ka ndodhur të dashurës së tij Einxhel. Dj Dags është shprehur se do shumë moderatoren. Ndërsa ka theksuar se nëse ai do të ishte ende pjesë e shtëpisë së Big Brother VIP, ai incident nuk do të ndodhte.

DJ i njohur e mbylli fjalën e tij duke thënë se e dashuron shumë Einxhel dhe pret që po e pret jashtë.

Po çfarë ndodhi me Einxhel?

Pas incidentit që pati gjatë lojës, Einxheli doli nga shtëpia e Big Brother VIP për t’iu nënshtruar një ndërhyrje. Gjatë rrugës për në spital, Einxheli ka rrëfyer se nuk e bëri të madhe me banorët që të mos shqetësoheshin. “Shpëtuan Donaldi dhe Iliri nga unë”, tha Einxheli në batutë e sipër. Më pas iu nënshtrua ndërhyrjes dhe doli me sukses.

Pjesë e bisedës:

DJ Dagz: Nuk të them dot hey baby, sepse vetëm baby s’je ti.

Einxhel: Po të ishe ti në shtëpi s’do të kishte ndodhur.

Dj Dagz: Sigurt.

Einxhel: Do të kishim qenë bashkë diku, larg këtyre sporteve ekstreme.

Dj Dagz: Ka mundësi. Falënderoj banorët për ndihmën që të kanë dhënë. Si gjithmonë kur vjen puna te njerëzllëku ata e tregojnë gjithmonë. Unë të dua shumë. Të pres jashtë!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat