“Nuk je burrë”/ Ish-konkurrenti i Për’puthen ndahet nga modelja, shpërthejnë në ofendime

Mediale Vip

“Nuk je burrë”/ Ish-konkurrenti i Për’puthen ndahet nga modelja, shpërthejnë në ofendime

Më: 29 janar 2022 Në ora: 08:34
Arjon Luli dhe Serena Sula

Ish-konkurrenti i Përputhen, Arjon Luli dhe modelja Serena Sula i kanë dhënë fund lidhjes së tyre të shumëpërfolur.

Ish-çifti zbuluan se janë ndarë në disa postime në rrjetet sociale ku nuk kanë munguar as ofendimet ndaj njëri-tjetrit.

Arjon Luli i bëri thirrje ish-konkurrentit të Për’puthen që të mos merren me Ana Lleshin, por të lidhje me Serena Sulën, duke iu drejtuar “të dhashë k*rvën më të mire”.

Image
Postimi nga Arjon Luli

“Mos pyesni më, seriozisht apo shaka. Nuk jemi më, nuk është shaka o njerëz. Nuk bëj skemë unë dhe nuk jam tallur ndonjëherë. Vëlla, pastaj merresh me silikona. A ke dashur femër origjinale? Gjuju, më mirë tek Serena Sula se e ke single, të dhashë k*rvën më të mirë”, shkroi ai.

Këto fjalë nuk janë pritur mirë nga modelja, e cila u shpreh se është këto fjalë janë “turpi më i madh i një mashkulli që ka ndejt duke bërë llap b*thën e famshme të modeles”.

Image
Postimi nga Arjon Luli

Ajo u shpreh se nuk e ka tradhtuar asnjëherë dhe i ka hapur derën e shtëpisë në momentet më të vështira të tij, referuar periudhës  kur  Arjon Luli u përball me kritika pasi postoi foto në shtrat me Ana Lleshin dhe kërcënoi se do publikonte edhe fakte të tjera se kishin kryer marrëdhënie seksuale bashkë.

“Ti Arjon i dashur dola nga emisioni i Përputhen duke ta dhi’ gjithë vajzat dhe mua personalisht. Më erdhi tepër keq ngaqë ti s’ishte me të vërtetë për ato. Unë kam qenë ajo femër që kam thënë në çdo intervistë që s’ke qenë për ato plaka, si e si të të ngrija moralin ty dhe të bëja të ndiheshe sa më mirë, duke menduar se ti vërtet më doje shumë. Mua dhe familjes sime na erdhi keq për ty që ishe në gjithë atë situatë të tillë stresi dhe tepër i mërzitur kur postove foton me vajzën e huaj në krevat, se ishe pa prindër dhe asnjë njeri këtu. Të hapa zemrën dhe derën, unë e familja ime duke mos parë asnjë interes tek ty. Kur u lidhëm bashkë erdhe me një BMW të vitit 2001 tek shtëpia ime dhe as që e kam vënë re hare, tani po e kujtoj.

Image
Postimi nga Serena Sula

Ty s’të kam parë as për makinë dhe as për lekë, por vetëm ty si njeri nisur nga komentet negative që të ishin bërë. Të doli gjithë Shqipëria kundër dhe duke të kërcënuar, duke të dalë para me makinë për të të rrahur. Por atë që Arjon Luli e ka shkruar në Story për mua e ka ngatërruar t’ia shkruajë motrës së vet, ato fjalë publikisht që i ka thënë gjermanisht. Po ua përkthej se çfarë ka thënë pas 24 orëve që u shpallëm burrë e grua. Turpi më i madh i një mashkulli që ka ndejt duke bërë llap b*thën e famshme të modeles, pa tradhti pa asgjë, pa asnjë lloj arsyeje, që e kam dashur me gjithë zemër dhe kjo shihet qartë. Ndërkohë tip paske gënjyer gjatë gjithë kohës, mua në rradhë të parë”, shkroi ajo.

Image
Postimi nga Serena Sula

Sa i përket thirrjes së ish të dashurit të saj ndaj Eduart Kuçit, Serena Sula iu përgjigj: “Arjon Luli i ke rënë pikës, ai dhe meshkuj të tjerë janë shumë më të bukur dhe shumë më hot, me shumë lekë  dhe shumë më burra se sa ti, kanë më shumë b*ole se ti dhe dinë të vlerësojnë bukurinë natyrale siç e kam unë. Hallall ua bëftë Zoti të gjithëve atyre kudo qofshin, por ty jo”.

Image
Postimi nga Serena Sula

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat