Po blihen komente pozitive për Donaldin? Detaji që i futi të gjithë në dyshime

Mediale Vip

Po blihen komente pozitive për Donaldin? Detaji që i futi të gjithë në dyshime

Më: 29 janar 2022 Në ora: 17:37
Donald Veshaj

Po fansat kanë vendosur re se te videot për Donaldin në Instagram në faqen zyrtare të “Big Brother VIP” janë një numër i madh komentuesish me emra të huaj, arabë, pakistanez apo indian. Gjë që i bën ndjekësit të dyshojnë se dikush po ble komente pro Donaldit

Loja në Big Brother Vip po shkon drejt fundit, ndërsa tifozëria sa vjen edhe bëhet më e zjarrtë. Dihen tashmë se dy ndarjet e mbështetësve janë midis Ilirit edhe Donaldit. Secili ka një numër të madh suportuesish, të cilët herë pas here kapen edhe me njëri-tjetrin nëpër komente në rrjetet sociale duke u qëndruar besinikë lojtarëve të tyre të preferuar.

Po fansat kanë vënë re se te videot për Donaldin në Instagram në faqen zyrtare të “Big Brother VIP”, janë një numër i madh komentuesish me emra të huaj, arabë, pakistanez apo indian. Gjë që i bën ndjekësit të dyshojnë se dikush po ble komente pro Donaldit.

Nga ana tjetër vëllai i Donaldit, Romeo shpesh herë është akuzuar për hapje adresash fallco apo për pagesë e dreka e darka me VIP-at në mënyrë që ta mbështesin atë publikisht.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat