Ndodh përsëri, Arjola dhe Iliri shkëmbejnë puthje gjatë spektaklit

Mediale Vip

Ndodh përsëri, Arjola dhe Iliri shkëmbejnë puthje gjatë spektaklit

Më: 8 shkurt 2022 Në ora: 23:26
Iliri dhe Arjola

Banorët kanë pasur provën javore për të improvizuar tre filma shqiptar.

Në mesin e tre filmave, pjesa kur Iliri dhe Arjola improvizuan mori vëmendje.

Ata sërish kanë shkëmbyer puthje mes vete.

Kjo puthje mori shumë duartrokitje edhe nga publiku.

Arjola dhe Iliri kanë shkëmbyer puthje edhe gjatë javës teksa kanë kryer provat për natën e sotme.

Kujtojmë se Iliri është shpallur finalisti i parë dhe Arjola është rikthyer me biletën e kthimit të premten e kaluar.

Image
Iliri dhe Arjola

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat