Arjola e eliminuara e parë nga shtëpia e Big Brother Albania VIP

Mediale Vip

Arjola e eliminuara e parë nga shtëpia e Big Brother Albania VIP

Më: 11 shkurt 2022 Në ora: 23:36
Arjola

Ka ardhur edhe i eliminuari i radhës nga shtëpia e Big Brother Albania VIP 

Është kjo Arjola, e cila është eliminuar sonte nga shtëpia. 

Më vonë pritet që të mësohet edhe finalisti i katërt dhe i eliminuari i fundit nga Big Brother. 

Në garë për një vend në finale janë Monika dhe Einxhel.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat