“Edhe një bombë për inati të Serbisë”, Leonora Jakupi ka një paralajmërim

Mediale Vip

“Edhe një bombë për inati të Serbisë”, Leonora Jakupi ka një paralajmërim

Nga: G.B Më: 16 shkurt 2022 Në ora: 09:41
Leonora Jakupi

Së fundmi këngëtarja e njohur Leonora Jakupi ka publikuar këngën “Komandant”.

Por, mediat serbe kanë shkruar duke e quajtur këtë skandal, e ndaj tyre ka reaguar vetë këngëtarja, duke thënë se është krenari dhe jo skandal, shkruan Bota sot.

E pas kësaj kënge, Leonora ka paralajmëruar se sot do të publikohet kënga tjetër po ashtu me motive patriotizmi, që do të quhet “Liria ka emër”.

Përmes një postimi në Instagram, ajo ka thënë se do të publikohet “edhe një bombë për inati të Serbisë”./BS/

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat