Iliri dhe Einxhel ngacmojnë Beniadën: Shkove në finale duke kënduar ‘Përfumin’

Mediale Vip

Iliri dhe Einxhel ngacmojnë Beniadën: Shkove në finale duke kënduar ‘Përfumin’

Më: 16 shkurt 2022 Në ora: 12:10
Beniada Nishani

Teksa po i afrohen finales, Einxhel dhe Iliri kanë nisur me ngacmime ndaj Beniadës, sigurisht në kuadër shakaje.

Para se të flinin mbrëmë, moderatorja i ka thënë modeles se Iliri ka të drejtë kur thotë që ajo ka rritur lehtë në finale.

“Duke kënduar parfumin arriti në finale. E ka mirë Iliri. Po Beniada bën si e pafajshme sikur nuk kupton”, tha Einxhel duke qeshur.

Më pas Beniada duke ndjekur shakanë, ju kërkoi të mos e ngacmojnë se kanë dy ditë që merren me të.

Mesa duket pak gërricje e mbajnë gjallë atmosferën në shtëpi pak para fundit, ndërsa debatet këtë javë kanë qenë shumë të rralla.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat