Arbana Osmani jep lajmin e papritur: Këtë vit Big Brother e kemi prezantuar dy veta

Mediale Vip

Arbana Osmani jep lajmin e papritur: Këtë vit Big Brother e kemi prezantuar dy veta

Më: 18 shkurt 2022 Në ora: 21:22
Arbana Osmani

Arbana Osmani është shtatzënë. Lajmin e dha vetë në natën finale të 'Big Brother'.

Ai e zbuloi në nisje të kësaj puntate.

"Big Brother e kanë prezantuar këtë vit 2 veta", tha Arbana.

Nuk dihet se sa muajshe është Arbana dhe as gjinia e bebes, teksa moderatorja është nënë e 2 djemve.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat