‘Parashikimi’ i Stresit për fituesin e BBV që po bën xhiron në rrjet

Mediale Vip

‘Parashikimi’ i Stresit për fituesin e BBV që po bën xhiron në rrjet

Më: 19 shkurt 2022 Në ora: 11:58
Stresi

Mbrëmjen e djeshme, Ilir Shaqiri u shpall fitues i “Big Brother VIP” dhe është komentuar gjatë për njohjen e tij me producenten, Lori Hoxha.

Madje, në një intervistë para disa kohësh, reperi i njohur Stresi u shpreh se kjo njohje do të ndikojë në fitoren e spektaklit.

“Duke parë që Iliri ja ka dhënë ‘Dancing with the stars’ dikur çmimin e parë Lori Hoxhës dhe mendoj që do jetë diçka që do ta shohi më me hatër në kuptimin e fjalës”, ka thënë ndër të tjera reperi.

Kjo deklaratë e Stresit është bërë virale në rrjetet sociale. Madje, shumë persona e kanë marrë edhe si të mirëqenë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat