Arbana kishte nevojë për roje mbrëmë, sepse ja sa kushtonte varësja në qafë

Mediale Vip

Arbana kishte nevojë për roje mbrëmë, sepse ja sa kushtonte varësja në qafë

Më: 19 shkurt 2022 Në ora: 14:32
Varësja që Arbana mbante në qafë kushtonte plot 200.000 euro

Mbrëmjen e djeshme Arbana shkëlqeu me kostumin në ngjyrë të kuqe. Por çfarë mori vëmendjen mjaftueshëm ishte seti i aksesorëve nga “Kastrati Jewellery”.

Varësja që Arbana mbante në qafë kushtonte plot 200.000 euro.

Edhe në veshjen e dytë Arbana mbajti po të njëjtin set aksesorësh në ngjyrë jeshile që i dhanë një tjetër hijeshi pamjes së saj.

Gjithçka ngjante me një nga skenat e filmit si “Ocean’s 8”. Kjo shpjegon edhe praninë e sigurisë së lartë në Top Channel aq aa dolën fjalë se kryeministri Edi Rama do të vinte për të dhënë çmimin.

Por mesa duket kanë qenë rojet për varësen që me siguri është kther direkt në dyqan.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat