“Nuk ke qenë kurrë shoku im i ngushtë”, Fifi përplaset me Arditin

Mediale Vip

“Nuk ke qenë kurrë shoku im i ngushtë”, Fifi përplaset me Arditin

Më: 22 shkurt 2022 Në ora: 22:23
Fifi dhe Arditi

Fifi dhe Arditi kanë debatuar me njëri-tjetrin në Post Big Brother VIP. Arditi është shprehur se është penalizuar nga Fifi kur doli nga shtëpia e famshme. Duke komentuar këtë deklaratë, këngëtarja tha se nuk kanë qenë asnjëherë miq të ngushtë. Kujtojmë se Fifi u largua nga shtëpia e BBV pas gjendjes emocionale që përjetoi duke përfunduar në të fikët.

Pjesë nga biseda:

Arditi: E kam pa të nevojshme prej problemeve që ke pasur jashtë. Unë të kam parë në shumë situata, në koncerte, në xhirime.

Fifi: E ka parë Arjola. Ti ke thënë që ke qenë shoku im i ngushtë.

Arditi: Unë kam thënë kam qenë shoku i ngushtë brenda.

Fifi: Unë ta bëra një pyetje, pse më ke ndejt afër?

Arditi: Prej problemeve që ke pasur.

Fifi: Çfarë problemeve kam pasur? 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat