“Mua nuk më pyet njeri”/ Partnerja e Ledri Vulës zbulon a do jetë reperi pjesë e BB VIP2

Mediale Vip

“Mua nuk më pyet njeri”/ Partnerja e Ledri Vulës zbulon a do jetë reperi pjesë e BB VIP2

Më: 23 shkurt 2022 Në ora: 13:23
Ledri dhe Sara

Ka vetëm pak ditë që ka mbaruar edicioni i parë i “Big Brother VIP”, por publiku që tani ka nisur që të pyes se kur do të fillojë BB VIP 2. E sigurisht që ka nisur që të aludohet rreth personazheve të njohur që mund të bëhen pjesë e këtij reality show.

Partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha, ishte e pranishme në festën e organizuar nga Top Channel për banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, ku i është përgjigjur disa pyetjeve të gazetares së emisionit “Ftesë në 5”.

E pyetur nëse do ta lejonte këngëtarin e njohur që të merrte pjesë në “Big Brother VIP”, ajo tha duke qeshur “nuk jam shumë e sigurt”.

Sara është përgjigjur se duhet të kujdesen për gocën të dy teksa me humor ka shtuar se ai duhet të pyes Poem për këtë.

“Nuk e besoj se kemi gocën dhe duhet të kujdesemi të dy. Deri vitin tjetër, goca do flasë dhe duhet ta pyes gocën. Mua nuk më pyet njeri”, tha Hoxha.

Ndërsa kur u pyet se për kë bëri tifo në finalen e madhe kur mbetën vetëm Ilir Shaqiri dhe Donald Veshaj, Sara tha për të dy. Sipas saj, që të dy e meritonin fitoren për arsye të ndryshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat