Sarah tregon se ç’do kishte dashur të bënte ndryshe brenda BBV dhe flet për lidhjen me PM

Mediale Vip

Sarah tregon se ç’do kishte dashur të bënte ndryshe brenda BBV dhe flet për lidhjen me PM

Më: 29 mars 2022 Në ora: 15:44
Sarah, PM

Sara Berisha ka qenë sot e ftuar në “Wake Up” ku ka folur për jetën e saj pas daljes nga Big Brother VIP. Ndërsa jeta profesionale për Sarën po shkon më së miri si prezantuese e “Kosherja”, as jeta personale s’mbetet pas.

Duke parë pas kur ishte banore e Big Brother VIP, Sarah tregon se ka disa gjëra që do të donte t’i bënte ndryshe.

“Do kisha dashur të kisha qenë më e fortë, ti kisha përballuar debatet më mirë. T’u kisha bërë më shumë ballë debateve dhe të mos e kisha vrarë mendjen për njerëzit jashtë. Dy javët e para nuk kam qenë dhe aq aktive, isha shumë e përhumbur dhe thoja çfarë dua këtu. Pastaj të gjithë eksperiencën e kam shijuar shumë,” -ka thënë ajo.

Ndërsa sa i përket lidhjes me PM, gjithçka po shkon mirë.

“Unë kam takuar vetëm mamanë e PM dhe motrën e madhe. Ndërsa PM ka takuar babin brenda Bigut dhe mamin e ka takuar 5 minuta në rrugë. Mami kishte qejf ta takonte se thoshte kam qenë fansja e PM. Kur kam dalë, nuk më kishte pyetur fiks se si po shkon se e di që vihem në siklet, kjo ndodhi pas 2-3 javësh që kisha dalë.”

Sarah dhe PM ishin një nga çiftet e krijuara brenda shtëpisë që bënë për vete një pjesë të madhe të publikut.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat