Era Istrefi i rikthehet muzikës pas dy vitesh, del në ‘Youtube’ projekti i ri

Mediale Vip

Era Istrefi i rikthehet muzikës pas dy vitesh, del në ‘Youtube’ projekti i ri

Më: 31 mars 2022 Në ora: 18:54
Era

Era Istrefi, ka disa ditë që ka paralajmëruar këngën e saj të re dhe rikthimin në muzikë.

Këtë rikthim këngëtarja e ka bërë pas një pauze disa vjeçare.

“Bebe”, titullohet kënga e re e cila është e shoqëruar edhe me klip.

Muzikën dhe tekstin e kësaj kënge e ka krijuar vetë këngëtarja në bashkëpunim me këngëtarin me origjinë shqiptare Claydee dhe BimBimma.

YouTube player
Era këngën e fundit e publikoi në mars të vitit 2020 e cila ishte bashkëpunim dhe titullohej “No Maybes”

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat