Anxhela Noti gati me një super këngë, shumë shpejt me klip

Mediale Vip

Anxhela Noti gati me një super këngë, shumë shpejt me klip

Nga: Maksim Gjokaj Më: 13 prill 2022 Në ora: 20:53
Anxhela Noti

Të gjithë e mbajnë mend talentin e saj në X Factor Albania, apo këngët e bukura që ajo solli më pas në festivalin Kënga Magjike pasi ajo e solli frymën e re të zhanrit dubstep në Shqipëri.

E kemi fjalën për këngëtaren Anxhela Noti ku këtë herë ka gati një super projekt me titull "Malli" që vjen në bashkëpunim me Esko, ku për muzikën dhe tekstin është kujdesur vetë ajo e kënga prodhuar e gjitha nga vëllau i saj Sokrat Noti.

Image
Anxhela Noti

Sipas disa fotove dhe minivideove që kemi parë dhe në instagramin e artistes shumë unike projekti do të ketë edhe një super video.

Video do të lansohet brenda muajit prill e ku të gjithë që tani i ka mbytur kureshtja.

Ndryshe Anxhela është me origjinë nga Himara rritur nē Greqi e ku jeton tani në Londër. Ajo ka disa këngë dhe klipe edhe në Spinnup dhe Spotify por bëhuni gati për këtë super projekt që po vjen shumë shpejt.BS

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anxhela Noti (@iamnotigal)

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat