Monika dhe Arjola bëjnë lëvizje provokative në festën e ditëlindjes

Mediale Vip

Monika dhe Arjola bëjnë lëvizje provokative në festën e ditëlindjes

Më: 18 prill 2022 Në ora: 13:26
Monika dhe Arjola

Së fundi ish banorja e "BBV", Monika Lubonja ka organizuar një festë të madhe për ditëlindjen e 54-të.

Në festën e saj pati shumë të ftuar, miq e familjar.

Në mesin e të ftuarve ishte edhe Arjola Demiri kështu duke shuar të gjitha thashethemet se mes tyre ka krisje të miqësisë.

E brenda “BBV” ato ishin mike tejet të mira.

Madje ato merrnin vëmendje shpesh me vallëzimet e tyre provokative që bënin në “Big Brother VIP”.

Të njëjtë gjë e kanë bërë edhe në festën e ditëlindjes së Monikës.

Aktoret shihen duke vallëzuar në mënyrë të shfrenuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat