Takimi i famshëm në Big Brother Vip ‘hap’ programin e ri të Donaldit dhe Romeos

Mediale Vip

Takimi i famshëm në Big Brother Vip ‘hap’ programin e ri të Donaldit dhe Romeos

Më: 1 maj 2022 Në ora: 07:41
Romeo dhe Donaldi

'Më lër të flas’, programi i ri që vëllezërit Veshaj kanë nisur mbrëmjen e sotme në ekranin e Top Channel, ka nisur me një prej skenave më të famshme të BBV.

Që në nisje, Donaldi dhe Romeo kanë rikthyer në formë imitimi takimin e ish-banorit të BBV me Bora Zemanin. Pasi balerinat përfunduan performancën, Romeo dhe Donaldi zhvilluan një dialog të shkurtër, me nota humori.

“Që kur i kam thënë ndiq zemrën tënde ka ikur për le...” – nisi të thoshte Romeo për vëllanë.

“Po iki me balerinën. Erdha të dilja pak te promo, sa të bëja një çikë zhurmë, dhe do iki se unë jam artist, unë jam piktor”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat