Majlinda Zeka feston ditëlindjen, kaq vite mbushi ajo

Mediale Vip

Majlinda Zeka feston ditëlindjen, kaq vite mbushi ajo

Më: 12 maj 2022 Në ora: 23:05
Majlinda Zeka

Majlinda Zeka konsiderohet si njëra nga modelet më të suksesshme në Kosovë.

Fokusi kryesor i mediave dhe fansave shumë herë bie tek jeta e saj personale.

Ndërsa sot për modelen sot është një ditë e veçantë, pasi ajo feston ditëlindjen e saj të 28-të.

Urime të shumta mori Majlinda nga miqtë dhe fansat që disa prej tyre i publikoi  në InstaStory.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat