Në një lidhje me Capital T? Adrola Dushi rrëfehet për herë të parë

Mediale Vip

Në një lidhje me Capital T? Adrola Dushi rrëfehet për herë të parë

Më: 14 maj 2022 Në ora: 06:50
Capital T dhe Adrola Dushi

Modelja Adrola Dushi ka qenë e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Më lër të flas”, ku është pyetur dhe ‘provokuar’ për të thënë detaje nga jeta e saj sentimentale, por duket se bukuroshja i menaxhoi shumë mirë pyetjet për të dalë nga situata.

E pyetur nga Donaldi nëse është në një lidhje me Capital T, Adrola Dushi u përgjigj se është në një lidhje shumë të ngushtë me veten duke mos dhënë detaje të tjera.

Romeo: Kjo nuk i ngacmon çunat  tani sepse kjo është e lidhur.

Adrola: Unë nuk thashë asgjë, pse u ndave ti?

Donaldi: A je në një lidhje me këngëtarin Capital T?

Adrola: Unë jam në lidhje me veten dhe jam shumë e lumtur

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat