Gili dhe Sabri Fejzullahu sjellin këngën e re “Bon be”

Mediale Vip

Gili dhe Sabri Fejzullahu sjellin këngën e re “Bon be”

Më: 14 maj 2022 Në ora: 11:26
Gili dhe Sabri Fejzullahu

Dyshja e njohur e skenës shqiptare, Gili dhe Sabri Fejzullahu, kanë prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor.

Bëhet fjalë për një këngë të quajtur “Bon be”, të cilën e kanë shoqëruar edhe me videoklip.

Teksti dhe muzika është realizuar nga Ilir Berani, kurse për orkestrimin u përkujdes Ardian Kastrati.

Klipi i tyre u xhirua në një nga resortet luksoze në Gjilan, gjersa Gili mori vëmendje me paraqitjen interesante.

Videoja iu besua produksionit të njohur, Bug Production.

Menjëherë pas lansimit në YouTube, reagimet kanë qenë të shumta e kryesisht pozitive.

Të njëjtit janë mjaft të angazhuar edhe me mbrëmje e ahengje të ndryshme muzikore.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat