Ilir Shaqiri dhe Shkurte Fejza së shpejti sjellin bashkëpunimin

Mediale Vip

Ilir Shaqiri dhe Shkurte Fejza së shpejti sjellin bashkëpunimin

Më: 14 maj 2022 Në ora: 19:41
Ilir Shaqiri dhe Shkurte Fejza

Ilir Shaqiri dhe Shkurte Fejza njihen për emocionet që sjellin nëpërmjet teksteve muzikore.

Ata në industrinë e muzikës tonë kanë sjellë shumë këngë që janë shndërruar në hite.

Së fundmi të dy artistët siç duket janë në përgatitje të këngës më të re e cila do ti kushtohet dëshmorit “Azem Behluli” .

Këtë e bëri të ditur Shkurta përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat