‘Ike në Dubai kur isha unë në Big Brother’! Donaldi thumbon keq Beatrix

Mediale Vip

‘Ike në Dubai kur isha unë në Big Brother’! Donaldi thumbon keq Beatrix

Më: 14 maj 2022 Në ora: 23:42
‘Ike në Dubai kur isha unë në Big Brother’! Donaldi thumbon keq Beatrix

Duket se do vazhdojë gjatë historia e tyre.

Mbrëmjen e djeshme Donaldi dhe Romeo kanë hedhur disa kunja për Dubain. E teksa bisedonin, Donaldi i është drejtuar Romeos:

“Kur isha unë në Big Brother ti ishe në Dubai, për të ngrënë hë, se ishe dhe papunë ato kohë”. Shumë dyshuan se kjo ishte një kunj ndaj Trixës.

Ajo, sapo doli nga BB, u nis për Dubai edhe pse Donaldi e priste që të shkonte ta takonte brenda shtëpisë. Që aty filloi krisja e marrëdhënies së tyre. Tashmë kjo histori duket e mbyllur.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat