Ditëlindje romantike në prag martese, aktorja e njohur poston urimin e ëmbël për patnerin

Mediale Vip

Ditëlindje romantike në prag martese, aktorja e njohur poston urimin e ëmbël për patnerin

Më: 15 maj 2022 Në ora: 15:12
Ilustrim

Aktorja e njohur e serialeve turke, Demet Ozdemir, ka festuar ditëlindjen e partnerit të saj Oguzhan Koç, me të cilin këtë verë do të organizojë ceremoninë e martesës.

Me një postim në llogarinë e saj në Instagram, Demet uroi njeriun e zemrës me një mesazh emocionues:

“Do të të dua gjithmonë... Faleminderit shumë që ndan me mua çdo detaj të shpirtit tënd të bukur. Gëzuar ditëlindjen dashuria ime...”

Pak muaj më parë, Demet i tha “Po” propozimit surprizë për martesë që i dashuri i organizoi enkas për ditëlindje. Të dy artistët i lumturuan fansat e tyre me lajmin që ndanë. Së shpejti, ata do të lidhin kurorë në një ceremoni të ngushtë me njerëz të afërt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat