Jeni gati për suprizën muzikore nga Antigona Bajrami?

Mediale Vip

Jeni gati për suprizën muzikore nga Antigona Bajrami?

Më: 15 maj 2022 Në ora: 19:39
Foto ilustrim

Artistja dhe personazhi shumë i njohur shqiptar që jeton në Diasporë Antigona Bajrami ka përfunduar një projekt të ri e të hënën do të lansohet.

Ne mësojmë se kënga është një cover e kënduar nga artisti Luan Hajra me titull "Na ka qu Dudiha një letër" e do të vijë mjaft bukur nga këngëtarja simpatike.

Për muzikën dhe inçizimin është kujdesur Vedat Lushtaku e klipi punuar nga Pro Media e ku në të protagoniste është edhe Dj. Marry.

Ky cover vjen si ide nga vetë Antigona për ta kujtuar gjithmonë artistin Luan Hajra që ka lënë shumë hite këngë me vlera.

Ne jemi gati e besoj se mezi presim që ta dëgjojmë dhe shohim këtë projekt që po vjen.BS

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat