Donaldi në kërkim të Borës gjatë sfilatës së Valdrin Sahitit?

Mediale Vip

Donaldi në kërkim të Borës gjatë sfilatës së Valdrin Sahitit?

Më: 16 maj 2022 Në ora: 22:06
Bora dhe Donaldi

Çifti më i përfolur shqiptar, Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë paraqitur në eventin e stilistit Valdrin Sahitit

Kurioziteti për këta të dy është mjaft i madh.

Në mes të karrigeve ku ishin ulur Bora nga njëra anë dhe Donaldi nga ana tjetër, ky i fundit shihet teksa po kërkonte dikë.

VIDEO: 

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat