Sean Paul flet për herë të parë për lajmet se Beyonce ka tradhtuar Jay Z me të

Mediale Vip

Sean Paul flet për herë të parë për lajmet se Beyonce ka tradhtuar Jay Z me të

Më: 18 maj 2022 Në ora: 21:39
Sean Paul, Beyonce

Dueti i Beyonce dhe Sean Paul, “Baby Boy” i paraqitur në albumin solo debutues të Beyoncé, Dangerously in Love, ishte hiti i verës kur u publikua në vitin 2003. Veçse mbeti në mendjen e të gjithëve për shumë kohë, kënga gjithashtu ndezi thashethemet për një romancë mes dy bashkëpunëtorëve, pavarësisht faktit se Beyoncé ishte në lidhje me Jay-Z.

Në një intervistë të re me The Daily Beast, Sean foli për spekulimet dhe u dha fund njëherë e mirë.

"Jo! Do të doja ta bëja!" tha ai, kur u pyet nëse ata u lidhën gjatë asaj epoke. "Ajo është shumë e bukur."

Sean tha gjithashtu se ata e performuan këngën vetëm tri herë së bashku.

"Ajo pati disa hite me Destiny's Child, por ne nuk dolëm bashkë në të vërtetë. Gjithmonë e kam admiruar muzikën e saj dhe ajo është shumë e bukur. Kështu që, kur dëgjova se Beyoncé po dilte e vetme dhe donte që të bënte një këngë me mua, thashë menjëherë ‘po’," –shpjegoi reperi.

Pavarësisht se gjërat mbetën profesionale mes tyre, thashethemet e lidhjes u përhapën shpejt. Sipas Sean Paul, gjërat arritën në një pikë kritike, kur të dy performuan në MTV Europe Music Awards në nëntor 2003, dhe Bey u përball me të për spekulimet.

"Ajo ishte e inatosur dhe më tha se donte të fliste me mua," pohoi ai. "Pra, folëm dhe ajo më tha: ‘Për çfarë janë gjithë këto thashetheme?’ dhe unë i thashë se s’kam lidhje me to. Ajo më tha se këto thashetheme po i shkatërronin karrierën dhe donte që unë ta dija këtë."

Ndonëse Sean nuk kishte asnjë lidhje me përhapjen e spekulimeve, ai pretendoi se u distancua nga ylli i popit. Ai pranoi se mendonte se Jay-Z nuk e donte atë pranë Beyoncé-s. Megjithatë, Sean nuk është penduar që ka bashkëpunuar me Beyoncé-n. Në fund të fundit, tha ai, ata bënë një super hit së bashku.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat