“Dashnia m’paska qorru”, publikohet kënga më e re nga Donjeta Morina

Mediale Vip

“Dashnia m’paska qorru”, publikohet kënga më e re nga Donjeta Morina

Më: 19 maj 2022 Në ora: 06:44
Donjeta Morina

Këngëtarja e njohur shqiptare, Donjeta Morina, ka publikuar një projekt të ri muzikor.

Fjala është për këngën “Dashnia m’paska qorru”, të cilën e solli të realizuar edhe me klip.

Teksti është shkruar nga vet artistja, kurse për muzikën dhe producimin u përkujdes Bini Diez.

Për klipin e këngës është kujdesur regjisori i njohur, Valon Aziri.

Morina u shfaq në formë të mrekullueshme në veshjet që ka përzgjedhur për videoklip.

Ajo po vazhdon punën për projekte të reja dhe viteve të fundit është

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat