Fjolla Morina: Më kanë sharë pas shpine sepse nuk kishin kurajo të më flisnin në sy

Mediale Vip

Fjolla Morina: Më kanë sharë pas shpine sepse nuk kishin kurajo të më flisnin në sy

Më: 19 maj 2022 Në ora: 13:53
Fjolla Morina

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, vazhdon të jetë një personazh tejet aktiv në rrjete sociale.

Ndonëse shpesh ndan me fansat imazhe e video të ndryshme, ajo merr vëmendje me postimet që bën e madje edhe me disa shkrime.

Së fundmi, artistja ka bërë një shkrim të gjatë në të cilin ka rrëfyer shumë gjëra.

E që duket se kanë të bëjnë me jetën e saj, pavarësisht se nuk ka përmendur ndonjë emër.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat