Beatrix Ramosaj me dedikim emocional për babain e saj të ndjerë me rastin e ditëlindjes

Mediale Vip

Beatrix Ramosaj me dedikim emocional për babain e saj të ndjerë me rastin e ditëlindjes

Më: 20 maj 2022 Në ora: 16:42
Foto ilustrim

Beatrix Ramosaj prej disa muajsh ka qenë një nga personazhet e showbizit më të komentuar, por ditëve të fundit bëri një pushim nga rrjetet sociale – gjegjësisht nga Instagrami meqë aty publikonte postime të ndryshme vazhdimisht.

Megjithatë, sot (e premte) është një ditë e veçantë për artisten prandaj ajo është rikthyer duke zgjedhur Twitterin për t’i bërë një dedikim shumë të ndjerë një personi të saj të zemrës.

Data e sotme (20 maj) përkon me ditëlindjen e babait të këngëtares, i cili ka ndërruar jetë shumë vite më parë.

“Gëzuar ditëlindjen engjëlli im i bukur në qiell. Vazhdo të na shikosh duke buzëqeshur, sepse unë do të bëj krenare. Na mungon çdo ditë”, ka shkruar ajo.

E njëjta përndryshe ka nisur punën për disa projekte të reja muzikore që do të lansohen në vijim.

I fundit projekt i 27-vjeçares mbetet “Ma shumë se ti” në bashkëpunim me DJ Geek.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat