Loredana Zefi rikthehet me projekt të ri muzikor

Mediale Vip

Loredana Zefi rikthehet me projekt të ri muzikor

Më: 21 maj 2022 Në ora: 10:41
Loredana Zefi

Pas disa muajsh pauzë është rikthyer rep-artistja Loredana Zefi.

Loredana ka lansuar këngën e re e cila titullohet “Pinky promises”.

Kënga është e interpretuar në gjuhen shqipe dhe në atë gjermane.

Po ashku ky projekt muzikor është i kompletuar edhe nga ana vizuale ku dhe protagoniste në klip është dhe vajza e saj Hana.

Kënga gjendet në kanalin zyrtar të Youtubes. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat