Ilir Shaqiri dhe Shkurte Fejza me këngë kushtuar heroit Azem Behluli

Mediale Vip

Ilir Shaqiri dhe Shkurte Fejza me këngë kushtuar heroit Azem Behluli

Më: 21 maj 2022 Në ora: 14:51
Ilir Shaqiri dhe Shkurte Fejza

Dy artistët e mirënjohur shqiptarë, Ilir Shaqiri dhe Shkurte Fejza, kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor.

Bëhet fjalë për një këngë emocionale që i kushtohet heroit të Kosovës, Azem Behluli.

Projekti i dyshes së famshme tashmë gjendet në YouTube, i shoqëruar edhe me videoklip.

E interpretuar në mënyrë të mrekullueshme nga këngëtarët, kënga në fjalë mori lëvdata të shumta.

Krahas kësaj, të njëjtit kanë edhe disa bashkëpunime të tjera të suksesshme të realizuara vite më parë.

Ata shquhen për vokalin e veçantë dhe gëzojnë një karrierë të bujshme të ndërtuar ndër vite.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat