Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj zbulojnë se po bëhen prindër për herë të parë

Mediale Vip

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj zbulojnë se po bëhen prindër për herë të parë

Më: 22 maj 2022 Në ora: 17:38
Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj

Çifti i njohur i estradës të cilët pak ditë më parë njoftuan se janë të martuar që nga viti 2019.

Të dy ndan imazhe në llogaritë e tyre përkatëse në Instagram ku Eni shihet me fustan të bardhë teksa Genci me kostum elegant.

Ndërkohë, sot (e diel) dyshja kanë publikuar bashkëpunimin “Ama” dhe në videoklipin e këngës kanë zbuluar se po bëhen prindër për herë të parë.

Eni dhe Genci në fund të klipi bëjnë zbulimin e gjinisë së foshnjës e cila është vajzë ndërsa ata shihen të lumtur kur kuptojnë këtë.

Ndërkohë, producent i këngës “Ama” është Genci i cili gjithashtu u kujdes për tekstin.

Videoklipi iu besua produksionit “Black Fish” ndërsa në kitarë Astrit Stafa.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat