Siç nuk e keni parë asnjëherë, Xhani Shqerra në një puthje kinemaje

Mediale Vip

Siç nuk e keni parë asnjëherë, Xhani Shqerra në një puthje kinemaje

Më: 22 maj 2022 Në ora: 18:58
Xhani Shqerra

Nuk është e zakonshme për një personazh dhe një profil si Xhani Shqerra ta shohësh në një foto të tillë. Por, natyrisht, këtë herë “provokimi” ka një arsye. Kush më shumë se moderatori i njohur mund të jetë imazh i një marke mjaft të njohur italiane?
 
Xhani mban postin e “Brand Ambassador” të markës historike të veshjeve për burra “Aquamarine” në Shqipëri dhe së fundi është rizgjedhur si imazh për koleksionin e ri Spring/Summer 2022.

“Aquamarine Firenze” e ka dërguar Xhanin në Lago di Como për të xhiruar spotin e ri, i cili duket mjaft joshës. Në rolin e një aktori kinemaje, Xhani dhe partnerja e tij, modelja Barbara Fumagalli, përcjellin jo vetëm imazhin e kuruar të një marke historike, por edhe “një romancë” mjaft të bukur në syrin e të gjithëve.

Spoti, i ideuar për të përcjellë ndjesinë e një filmi romantik, mbyllet me një çast të ëmbël intim, kur dy aktorët përcjellin një puthje kinematografike.
 
Prania e prezantuesit të njohur shqiptar, simbol i elegancës dhe stilit italian, bën që çdo markë që mban emrin e tij të ketë sukses në çdo sezon. Ashtu si edhe “Aquamarine Firenze”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat