Beatrix reagon për herë të parë pasi Donaldi u ribashkua me Borën

Mediale Vip

Beatrix reagon për herë të parë pasi Donaldi u ribashkua me Borën

Më: 23 maj 2022 Në ora: 18:19
Beatrix Ramosaj

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj ka reaguar për herë të parë pas lajmeve të ribashkimit të Donaldit me Borën.

Gjithçka, nisi pas publikimit të fotove e videove nga festa e Valdrin Sahitit ku dyshja shiheshin bashkë.

Trixa ka postuar në Instagram një foto të saj ku si shfaqet në formë perfekte, përmbi të cilën ka shkruar edhe një mesazh.

“Gjëja më e çuditshme nga rrjetet sociale është se ti kurrë nuk e di kush po shikon”, janë fjalët e këngëtares.

Image
Beatrix Ramosaj

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat