A po planifikojnë fëmijë Einxhel dhe Dagz? Flasin vetë ata

Mediale Vip

A po planifikojnë fëmijë Einxhel dhe Dagz? Flasin vetë ata

Më: 23 maj 2022 Në ora: 22:02
Einxhel dhe Dagz

Einxhel dhe Dagz janë dyshja që vazhdojnë e komentohen në mediat rozë.

Ata pëlqehen shumë nga publiku, gjë që i bën të jenë në qendër të vëmendjes.

Së fundi përmes një lidhje “Skype” ishte Einxhel që befasoi Dagzin, i cili ishte i ftuar në programin e mëngjesit “Wake Up”.

Çifti janë pyetur për temë më të përfolur, nëse ata do të bëhen prindër së shpejti apo jo.

Por gjithsesi sërish nuk u kuptua qartë nëse një hap i rëndësishëm po vjen.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat