Ju prezantojmë Flutra Muriqi-Kelmendi, e bukura me shumë ëndrra e pasione

Mediale Vip

Ju prezantojmë Flutra Muriqi-Kelmendi, e bukura me shumë ëndrra e pasione

Më: 24 maj 2022 Në ora: 17:51
Flutra Muriqi-Kelmendi

Endrrat nuk vdesin kurrë e një ditë më afër apo pak më të larg ato realizohen. E kështu shpreson dhe mendon dhe e bukura Flutra e cila tashmë ka dy mbiemra Muriqi-Kelmendi pasi është bashkëshorte dhe nënë e dy fëmijëve dhe e rrethuar me një super dashuri. E dëshira dhe ëndrrat e saj për artin e të bukurën nuk kanë vdekur kurrë madje kanë filluar edhe të realizohen.

Ajo është edhe nënë dhe është me origjinë nga Peja, por jeton në Berlin në Gjermani. Megjithëse jeta ka marrë një drejtim tjetër nga fakulteti ku përfundoi Ekonominë e masterin në Prishtinë e deri te puna e saj aktuale në Berlin si kontabiliste. Ne mësojmë se Flutra ka shumë talent jo vetëm duke qenë një femër plot stil e shumë e ndjekur në rrjetin e saj social por edhe në muzikë pasi kur ka qenë e vogël dëshironte të ishte një këngëtare por edhe të ishte një aktore falë pasionit që ajo ka.

Ajo ka shumë oferta të jetë edhe aktore apo imazh i videoklipeve, Ndërsa falë bukurisë së saj ajo ka qenë pjesë e spektakleve të bukurisë por nuk i dihet nesër mund ta shohim në ndonjë kompeticion më të madh bukurie. Ne gjithashtu mësojmë Flutra ka si idhull Beyounce e shikon si femrën më të kompletuar në botë. Lajmi më i ri për shqiptaren e bukur me shumë talente është se po merr pjesë si protagoniste në një tregim popullor që do të vijë në muajin qershor.

Ju mund ta ndiqni atë në adresën e saj në Instagram mjafton që shkruani Flutra Muriqi Kelmendi, pasi ajo është një blogere e zonja dhe mjaft e ndjekur dhe në rrjetin Tik Tok. Mbani mend emrin e saj se shumë shpejt mund ta shohim në ndonjë show, klip ku këtë javë do jetë si imazh në një videoklip që mbetet suprizë, pasi është jo vetëm e bukur por një personazh shumë interesant.BS

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat