Të enjten publikohet dueti i Taynas me Marinin

Mediale Vip

Të enjten publikohet dueti i Taynas me Marinin

Më: 24 maj 2022 Në ora: 20:44
Tayna dhe Marin

Rap-artistja nga Prizreni, Tayna, prej disa kohësh është komentuar për një bashkëpunim me reperin Marin, por që nuk ishte konfirmuar deri më tani.

Ajo së fundmi ka shpërndarë një imazh me ndjekësit në Instagram, ku zbulon se bashkëpunimi me artistin do të lansohet të enjten (26 maj).

Ata kanë publikuar një fotografi nga xhirimet e videoklipit, nëpërmjet së cilës dhurojnë një vështrim të shkurtër se si do të duken.

“Shihemi të enjten në ora 20:00”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë fotografisë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tayna (@tayna)

Doruntina Shala (emri i vërtetë) mes tjerash bën të ditur se projekti i tyre titullohet “Alpha Omega”.

Të shumta kanë qenë reagimet në pjesën për komente, fansat e të cilëve e pëlqejnë këtë duet.

Kjo këngë e Taynës vjen pak pas bashkëpunimit me artistin gjilanas, Gesko.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat