Semi Jaupaj të enjten publikon këngën e re me Ron Zaitin

Mediale Vip

Semi Jaupaj të enjten publikon këngën e re me Ron Zaitin

Më: 24 maj 2022 Në ora: 21:52
Semi Jaupaj dhe Ron Zaiti

Ajo vetëm gjashtë ditë më parë solli projektin e ri muzikor të quajtur “Ani”.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur nga Shqipëria, Semi Jaupaj, e cila siç duket nuk do të ndalet me kaq.

Artistja në një postim të ri të bërë pak orë më parë njoftoi këngën e re, e cila është një bashkëpunim.

E njëjta kësaj radhe po sjell një duet me artistin Ron Zaiti, i cili është pjesë e ‘EP’-së të këtij të fundit.

“Të enjten ora 18:00. Partneri im i krimit Ron Zaiti”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë postimit.

Të njëjtit shfaqen në një moment më intim, shumë afër njëri-tjetrit ndonëse besohet që ka të bëjë vetëm me videoklipin.

“Ani” e Semit për pak ditë kaloi shifrën e një milion klikimeve në platformën YouTube.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat