Atdhe Xharavina nuk ndalet, bën deklaratën e papritur për Borën

Mediale Vip

Atdhe Xharavina nuk ndalet, bën deklaratën e papritur për Borën

Më: 25 maj 2022 Në ora: 09:53
Bora/ Atdheu

Ish-konkurrenti i ‘Për’puthen’ Atdhe Xharavina është i njohur për deklaratat dhe statuset thumbuese në rrjetet sociale.

Pavarësisht se është mjaft aktiv me ‘kunjat’ e tij në Instagram, ish-konkurrenti nuk sqaron asnjëherë se kujt i drejtohen, duke lënë kështu të hapura dyshimet për ndjekësit.

Kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa Atdheu publikoi një video në Instastory, ku në sfond dëgjohej muzika e reperit S4MM me titullin “Tradhtare.”

Ndërsa po dëgjon këngën, ish-konkurrenti i emisionit të dashurisë e drejton kamerën duke e fokusuar tek titulli i këngës.

Sapo Ndodhi:

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat