Kejvina Kthella publikon video provokuese

Mediale Vip

Kejvina Kthella publikon video provokuese

Më: 19 qershor 2022 Në ora: 14:10
Kejvina Kthella

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella komentohet vazhdimisht për paraqitjet e saj provokuese.

Krahas një karrierë prej modele, Kejvina ka arritur që të ketë edhe një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale, me mbi 700 mijë të tillë vetëm në Instagram.

Bukuroshja bionde asnjëherë nuk heziton të që shfaqet provokuese në postimet që bën dhe kështu ka vepruar edhe së fundmi.

Kejvina ka ndarë me fansat në një video ditën e sotme (e diel), teksa shihet në prapaskenat e xhirimit të videoklipit të fundit të Majk dhe Bardhit “Ama”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KEJVINA (@kejvina_kthella)

Modelja pati një paraqitjet tejet joshës ne klip dhe kjo që bie në sy edhe në videon që ajo publikoi në llogarinë e saj të Instagramit.

E veshur vetëm në bikini kombinuar me një këmishë të gjatë dhe të hollë ngjyrë rozë sipër, Kejvina vuri në pah linjat joshëse të trupit për të cilat edhe njihet.

Ndryshe, kujtojmë që fama e Kejvinës mori hov me paraqitjen e saj në emisionin e Ermal Mamaqit, ndërkohë që atëherë modelja ka marr pjesë në disa klipe muzikore dhe gjithashtu është imazh i markave të ndryshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat