Kim Kardashian dhe Kanye West ritakohen për një arsye të fortë, mungon Pete Davidson

Mediale Vip

Kim Kardashian dhe Kanye West ritakohen për një arsye të fortë, mungon Pete Davidson

Më: 22 qershor 2022 Në ora: 08:41
Kim Kardashian dhe Kanye West

Kim Kardashian dhe Kanye West e lënë mënjanë distancën kur është fjala për fëmijët e tyre. Ndonëse i kanë dhënë fund prej kohësh marrëdhënies së tyre, këtë fundjavë janë parë bashkë për të parë ndeshjen e basketbollit të vajzës së tyre 9-vjeçare North.

Fotot, të cilat janë publikuar nga TMZ, tregojnë 41-vjeçaren e reality show-t dhe reperin 45-vjeçar, të fokusuar te çdo lëvizje që bënte e bija, pa shqetësimin e paparacëve rreth e rrotull.

Sipas burimeve të TMZ, asnjë nga prindërit e famshëm nuk bëri ndonjë skenë të jashtëzakonshme duke brohoritur apo duke bërë tifozllëk. Megjithatë, folën me njëri-tjetrin disa herë gjatë gjithë lojës.

I dashuri i Kim, Pete Davidson, 28-vjeçar, nuk është parë askund, dhe kjo mund të ishte një zgjidhje e mirë.

Kanye e ka bërë shumë të qartë se nuk e aprovon “Keten”, siç quhen ata, dhe as ish-humoristin e ‘Saturday Night Live’ që kalon kohë me katër fëmijët e tij. Në mars, ai postoi në Instagram disa nga shakatë e mëparshme të Pete-s për fëmijët, me qëllim që ato ishin "një arsye tjetër pse SKETE duhet të qëndrojë larg" fëmijëve të tij.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat