Bardhi bashkon forcat me Shkurte Gashin dhe Nora Istrefin, paralajmërojnë projektin e ri

Mediale Vip

Bardhi bashkon forcat me Shkurte Gashin dhe Nora Istrefin, paralajmërojnë projektin e ri

Më: 22 qershor 2022 Në ora: 19:19
Shkurte, Bardhi, Nora

Vetëm pak më parë është bërë me dije nga vetë këngëtari i njohur, Bardhi se së shpejti do të vijë me një bashkëpunim të ri me dy këngëtaret të njohura për publikun, Shkurte Gashi dhe Nora Istrefi.

Nuk e dimë ende se kur do të publikohet apo si do të jetë titulli i kësaj kënge të re, por artistët janë shprehur se me këtë bashkëpunim vera do të jetë akoma edhe më e nxehtë.

Image

 

Kujtojmë se deri më tani artistët janë duke shijuar sukseset personale të këngëve të tyre që kanë lansuar deri më tani.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat